ברוכים הבאים

הי, שמי חן קאופמן. ברוכים הבאים לאתר שלי!
אני מקדמת אתרים, מנהלת תוכן שיווקי ודפי עסק בפייסבוק.
אם יש לך עסק והמטרה העומדת מולך היא להגדיל את כמות הלקוחות והחשיפה אשמח שנכיר!

הסמכה בקידום אתרים

מקדמת אתרים מוסמכת מטעם בית הספר למקצועת השיווק באינטרנט – ג'ון ברייס. מתמחה בקידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן בגוגל.

הסמכה בתוכן שיווקי

ניהול תוכן שיווקי לאינטרנט בג'ון ברייס – בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט. בין היתר כתיבה למדיה החברתית, מאמרים שיווקיים לאתרים וניוזלטרים.

סוג הלקוחות שאני עובדת אתם

בעלי עסקים קטנים וגדולים – עבורי כל לקוח הוא עולם ומלואו. אני נהנית כל פעם מחדש לראות את העסקים עימם אני עובדת גדלים ומשתדרגים בזכות העבודה הקשה הנעשית מאחורי הקלעים

רפואה משלימה לעסקים

הדבר החשוב לי ביותר הוא לשמור על קשר אישי עם האנשים אתם אני עובדת. זהו העקרון המנחה אותי וה"אני מאמין" שלי שנשאר עוד מעברי בעיסוק בנטורופתיה (אני גם נטורופתית במיל..) תחום הרפואה המשלימה והטיפול באנשים מלווה אותי גם בעשייה שלי בתחום השיווק באינטרנט. חשוב לי לשמור על דיבור בגובה העיניים ולהיות בטוחה כי הלקוח יודע מה הפעולת שנעשות עבורו כל חודש.  ברגע שבעל העסק שותף לדברים שנעשים מאחורי הקלעים עבורו גם העסק ירגיש עלייה ברווחים.

מתאים לכל כיס

במהלך העבודה שלי בתחום הקידום והשיווק באינטרנט אני נפגשת גם עם בעלי עסקים קטנים או עסקים שרק התחילו את דרכם ואין להם את האופציה כרגע לרכוש את החבילה המורחבת של שיווק באינטרנט. לכן יצרתי שירותים המתאימים לכל כיס ונותנים נקודת פתיחה טובה גם לבעלת עסק קטן או לבעל עסק מתחיל וזאת על מנת לתת הזדמנות שווה לכל אחד לפרסם את עצמו ברשת האינטרנט.

בין לקוחותי

חוות החופש
מכללת לוינסקי לחינוך
מסודרות - mesudarot

אשמח לשוחח ולהכיר

העסק שלך מורכב מהרבה פריטים קטנים אותם יש להרכיב לשלם
התובנה החשובה ביותר שלקחתי מהנטורופתיה לחיים היא הסתכלות על האדם כאל מכלול שלם של גוף, נפש ורוח וכיום כאשת שיווק וקידום באינטרנט אני מביאה את ההיבט הזה לתוך העבודה עם הלקוחות. אני חוקרת לעומק את העסק ומבינה את הפרטים הקטנים כדי לתת את הפתרון המתאים ביותר ולהבין יחד עם הלקוח מהם הדברים בהם היה רוצה להתמקד ומה ייתן תוצאות טובות יותר.