בניית אתר וורדפרס

הלקוחות שלך מחפשים אותך באינטרנט וכרגע מוצאים את המתחרים. העסק שלך חייב נוכחות ברשת האינטרנט  אך למה לא להסתפק רק בעמוד פייסבוק? 

נדל״ן אינטרנטי

נדל״ן אינטרנטי

אתר האינטרנט על מערכת וורדפרס שלך שייך אך ורק לך. בניגוד לפרסומים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם או אפילו בניית אתר על ויקס אף אחד לא יכול לגעת לך באתר או לשנות. 

השליטה אצלך

אתר האינטרנט על מערכת וורדפרס שלך שייך אך ורק לך. 
וורדפרס היא מערכת קוד פתוח שלא שייכת לאף חברה ולכן הזכויות וכל החומרים נשארים בידיים שלך. 

מחשבה קדימה

בניית אתר אינטרנט דורשת מחשבה ותכנון ובנוסף – מחשבה קדימה לקידום האתר בגוגל. על מנת להביא יותר גולשים, וכאן אני נכנסת לתמונה בתור מקדמת אתרים ובונה לך אתר מותאם לגוגל. 

מה זה כולל?

מערכת ניהול קלה לתפעול

מערכת קלה לשימוש ותפעול גם אם עולם המחשבים והאינטרנט ממך והלאה. ניתן להוסיף עמודים בקלות וכמובן לנהל אותו באופן שוטף ללא עזרה של מתכנת חיצוני ובנוסף היא רק שלך ללא תנאים.

עיצוב ומבנה האתר

יחד אנו חושבים מה העיצוב והמבנה שיעשו עבורך את השירות הטוב ביותר. ניתן לבחור מאינספור תבניות מוכנות שמתאימות לתקציב שלך וכמובן ללכת על עיצוב גרפי מותאם אישית.

תוכן לגולש ולגוגל

מטרת מנוע החיפוש היא להציג את האתרים הרלוווטים ביותרף אך צריך לדעת כיצד לבנות אותו נכון שיויפיע בגוגל. כאן נכנס הניסיון שלי בקידום אתרים ותוכן שיווקי על מנת שהאתר יהיה בנוי כהלכה.

אתר רספונסיבי

העולם של היום נמצא למובייל. את רוב שעות הגלישה שלנו אנחנו מעבירים מול הנייד. לכן האתר שלך חייב להיראות מעולה גם במכשירים ניידים וזאת כדי לאפשר לגולש שהייה נעימה עם אחוזי יציאה נמוכים.

קשיים טכניים

ליווי בעת קניית דומיין ורכישת אחסון מתאים לאתר. גם אם זה נשמע לך כרגע סינית, אני מלווה אותך לכל אורך הדרך ובנוסף גם דואגת להעברה נקייה מאתר ישן במידה מבלי לפגוע במיקום הנוכחי שלו בגוגל.

עצמאות בניהול האתר

לאחר העלאת האתר לאוויר אנחנו נפגשים להדרכה מסודרת על האתר. אראה לך צעד אחרי צעד כיצד לתפעל את האתר בצורה הטובה ביותר וכמובן שאני כאן לכל שאלה גם לאחר מכן.

לצפייה בתיק עבודות - בניית אתר בוורדפרס >>>