שיווק באינטרנט

יש לך עסק והחלטת לשווק אותו על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות והמכירות, שיווק באינטרנט הוא הבחירה הנכונה עבור העסק שלך! 

יתרונות השיווק הדיגיטלי

עלות מול תועלת

דרך שיווק באינטרנט ניתן להגיע לכמות גדולה של אנשים בעלות נמוכה יחסית לעומת פרסום בעיתון או בטלוויזיה. ניתן להגיע לכל כך הרבה אנשים ואוכלוסיות שונות בדרכים שונות. לעומת עולם השיווק הישן אשר היה צר יותר ולא נחשף בקלות כזאת כמו השיווק באינטרנט.

התוכן הוא המלך

בשיווק האינטרנטי אנחנו מופעלים מתוכן. הוא מסביבנו כל הזמן ומאד פשוט ליצור אותו אם זה באמצעות פוסטים בפייסבוק, העלאת תמונות באינסטגרם או כתיבת בלוג אישי. אנחנו חיים בעידן של יצירת תוכן ללא הפסקה וצריכים לדעת איך להשתמש בו לעסק שלנו.

שקיפות מלאה

השיווק החדש מדיד לגמרי. אנו יכולים לדעת בלחיצת כפתור: כמה גולשים נכנסו לאתר, כמה נטשו ובאיזה עמודים, איזה חלק באתר מקבל הכי הרבה תשומת לב הגולשים. השקיפות פה מוחלטת ובעל העסק יודע בדיוק להיכן הולך תקציב השיווק וכמה הכנסה מייצר לו.

איך אני יכולה לעזור?

ניהול עמוד אינסטגרם

קידום האתר שלך במנוע החיפוש הפופולרי, גוגל. השירות כולל כתיבת תכנים מקצועיים לאתר וסידור האתר שלך מבחינה טכנית. 

כתיבת תוכן שיווקי

ניהול שוטף של עמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלך. ניתן לקבל ניהול מלא או ליווי חודשי יחד עם הדרכה צמודה שלי הכוללת פגישות חודשיות וליווי קבוע. 

קידום אתרים בגוגל

השיווק באינטרנט מבוסס על תוכן טוב ומקורי, שמניע את הגולשים לפעולה. ניתן להזמין תכנים לאתר, לדפי נחיתה וגם לפלייר וכרטיסי ביקור. 

בניית חלון הראווה של העסק שלך על מערכת ניהול וורדפרס המותאמת לגוגל ובעלת קוד פתוח שנשארת בשליטתך המלאה. 

הדרכות פרונטליות או און ליין המותאמות לעסק שלך ובנוסף סדנאות פרונטליות על שיווק ברשתות החברתיות ואפשרות להרצאות וסדנאות לחברות. 

בניית אתר וורדפרס

ערכת תכנון דיגיטלית/ מודפסת שיעזרו לך לשווק את העסק בצורה נכונה, הדרכות, סדנאות והצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה לשאלות. 

לייעוץ על השירות המתאים לעסק שלך