פתרונות לעסקים
קטנים

גם עסק קטן (one man show) צריך נוכחות ברשתות החברתיות ונראות במנועי החיפוש, הרי הלקוחות הפוטנציאליים נמצאים שם באינטרנט כל הזמן ומחפשים גם אותך. 

שיווק דרך רשת האינטרנט אם זה קידום אתרים, ניהול דפי פייסבוק וכתיבת תוכן איכותי לאתר מצריך זמן וגם כסף, משאבים שלא תמיד נמצאים בהישג יד לבעל העסק הקטן או המתחיל.

לכן – פיתחתי פתרונות לעסקים קטנים המותאמים לכל כיס וזאת על מנת שגם לך תהיה אפשרות להתנהל ברשתות החברתיות ובגוגל ומעל הכל – להבין את סודות השיווק ולעשות זאת לבד (או בליווי תואם)

 

פלטפורמות השיווק שיכולות להתאים לך

שיווק בפייסבוק ואינסטגרם

מסלולים שונים המיועדים ללמד אותך ולתת לך כלים לשיווק נכון בכוחות עצמך, אם באמצעות הדרכה או ליווי שוטף שיתנו לך את הבטחון לעשות זאת לגמרי לבד. 

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל (אורגני / ממומן) יכול להיות עסק יקר לבעל העסק המתחיל. אני מציעה לך שירותים חד פעמיים של ניתח האתר והדרכה או הדרכה וליווי בעת קידום ממומן בגוגל. 

בניית משפך שיווקי

כום מדברים על משפך שיווקי אבל הרבה הולכים לאיבוד ביצירה שלו. אני מציעה לך ליווי צמוד הכולל אפיון העסק ועד ליצרת המשפך השיווקי המושלם עבורך. 

שיווק ברשתות חברתיות

150 ₪

הרצאות בזום

הרצאה בת שעתים בזום, בנושא שיווק דיגיטלי על מגוון נושאים משתנים, יש לעקוב באינסטגרם או בפייסבוק או מולי. הצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה להמשך התייעצות.

350 ₪

הדרכה חד פעמית

הדרכה בת שעה פרונטלי / און ליין המותאמת לעסק שלך. לפי שיחה מקדימה אני מדריכה אותך שלב אחר שלב בצעדים הנכונים והצטרפות לקבוצה סגורה בפייסבוק לייעוץ

₪1550

ליווי חודשי

ליווי חודשי הכולל 2 פגישות בחודש (עד שעה וחצי כל אחת) + תמיכה שוטפת. בנוסףהצטרפות לקבוצה סגורה בפייסבוק להמשך התייעצות גם לאחר הליווי.

קידום אתרים בגוגל

350 ₪

הדרכה חד פעמית

הדרכה פרונטלית / און ליין על האתר שלך. נעבור יחד על מערכת הניהול ונתקן לייב את האתר ונתאים אותו לפי הדרישות של מנוע החיפוש גוגל

₪1650

ניתוח / מחקר מילים

שירות חד פעמי המציע ניתוח אתר או מחקר מילים לפי שיחת אפיון על העסק שלך. בסיום העבודה ישלח דו״ח עם המידע הרלוונטי והסבר כיצד לפעול הלאה

₪3200

ניתוח אתר ומחקר

שירות הכולל ניתוח אתר, מחקר מילות מפתח ודו״ח אופטימיזציה לתיקון האתר. בונוס – הדרכה פרטית בת שעתיים למעבר וביצוע הדו״ח

בניית משפך שיווקי (חיבור כל הקצוות)

150 ₪

הרצאה בזום

הרצאה בת שעתיים בה נדבר על המשפך השיווקי. כיצד מתחילים, מה הן הדרכים הנכונות לעשות זאת והפלטפורמות הקיימות לביצוע

350 ₪

הדרכה חד פעמית

הדרכה פרונטלית / און ליין בת שעתיים שתעשה לך סדר בכל הנוגע למשפך השיווקי שלך. ההדרכה כוללת שיחה מקדימה בה אני מכירה יותר את העסק והעבודה כרגע

₪1550

ליווי שוטף

ליווי חודשי הכולל פגישה בת שעתיים + תמיכה שוטפת במייל, בנוסף שליחת אסטרטגייה שיווקית להקמה נכונה של המשפך השיווקי שלך ותמיכה און ליין במייל

יש לך שאלות נוספות? אשמח לשוחח אתך

ניתן להתקשר או להשאיר לי מייל ואענה בהקדם